בלב ליבה של זיכרון יעקב הקסומה, בסמוך למדרחוב הראשי, אשר מעניק תחושה של פרובאנס אמיתית וייחודית, ניצב מתחם 'המקום שלי במושבה'. המקום בנוי מבית אבן עתיק משנת 1890 ועבר דורות במשפחתנו. המבנה מחולק לחמש סוויטות מפנקות ומרווחות, כאשר לכל אחת מהן יש את הפרטיות שלה. אנחנו ב'מקום שלי במושבה' מציעים לכם צימר ממומלץ בזכרון באוירה מיוחדת ונעימה.

מדובר על צימר מיוחד בזכרון בו יכולה להתארח משפחה או זוג. כל מה שעליכם לעשות על מנת לקבל צימר מומלץ בזכרון יעקב, זה לעשות הזמנה ולהגיע ל'מקום שלי במושבה', בו תוכלו לקבל את חווית החופשה המושלמת ברמה גובהה. 'המקום שלי במושבה' מארח זוגות באוירה רומנטית וחמימה וגם משפחות. צימר ממומלץ בזכרון מגיע עם מרפסת משותפת ובה פינת ישיבה ותאורת לילה. בחצר המתחם של צימר מיוחד בזכרון יש פינת מנגל, פינת ישיבה, מיטות שיזוף ומדשאה. מדובר ללא ספק באירוח צימר מומלץ בזכרון יעקב של 'המקום שלי במושבה' שהוא אירוח ברמה אחרת, שמשלב טבע וגם אטרקציות מקומיות שונות. בנוסף, במרחק של כחמישה ק"מ אפשר להגיע בחוף ים. אנו חיים בקצב חיים מהיר ולחוץ רוב הזמן, לכן חופשה של צימר ממומלץ בזכרון יכולה להועיל לגוף ולנפש של כולנו.

'המקום שלי במושבה' מציע מקום עם אויר נקי, טבע קסום, ניחוח כרמים מקומיים, גינות מטופחות ומגוון אטרקציות. כל אלה מעניקים מנוחה ראויה ואתנחתא מהשגרה. צימר ממומלץ בזכרון יטעין אתכם באנרגיה חדשה ויעניק לכם את הפינוק המושלם. זה כל מה שאפשר לצפות לו מחופשה טובה. בנוסף, צימר מומלץ זכרון יעקב תוכנן במיוחד כך שיוכל לארח אנשים אשר רוצים גם לנוח וגם לטייל ולנפוש.

אין זה מפתיע כי מרבית המטיילים והנופשים מוצאים כי צימר מומלץ זכרון יעקב מעניק להם בדיוק את החופשה שביקשו לעצמם ואף הרבה יותר. מדובר בחופשה מהממת באוירה כפרית. כל הצימרים מאובזרים היטב ומעניקים חווית אירוח מושלמת שכוללת מטות נוחות, חדרי רחצה מאובזרים ועוד. מומלץ לעצור את מרוץ החיים ולהגיע ל'המקום שלי במושבה' כדי לאפשר לשקט ולטבע לחלחל לתוך הגוף, להנות מהרוגע והשלווה שהמקום מעניק. זכרון יעקב היא מושבה עם אופי מיוחד שמושכת אליה אין ספור תיירים במהלך כל השנה.

צימר ממומלץ בזכרון

מאמרים נוספים:

 
phone4, phone, contact, telephone, support, call
location2, location, map, marker, pin
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

074-710-74-39